Jdi na obsah Jdi na menu
 


Důležité informace o focení

Před objednáním 

Před objednáním si zkuste promyslet o jaký tip focení byste měli zájem. Určitě není problém domluvit se na čemkoliv. Pokud je Vaše představa nejasná, ráda Vám poradím nebo vše můžete nechat jen na mě. Je lepší si vše v klidu domluvit dopředu, abychom byli s výsledkem spokojeni všichni. 

Délka focení 

Délka focení se odvíjí od více faktorů, většinou se pohybuje kolem 60 minut. Pokud se jedná o focení s dětmi či mazlíčky, pak je možné, že se focení protáhne i na 2 hodiny. 

Úprava fotografií 

Neupravené fotografie neposkytuji. Fotografie vybírám sama. Fotografie netisknu, poskytuji je v elektronické podobě ve dvou balíčcích. 1. Balíček pro tisk 3000 dpi. 2. Balíček pro web 72 dpi. Pro tisk fotografií doporučuji sledovat různé slevové portály, kde tisk fotografií vyjde velmi výhodně. 

Vizážistka 

Pro lepší výsledek focení doporučuji objednat i služby vizážistky. Tato služba se pohybuje v rozmezí 500 - 1 000 Kč. Vizážistku vám ráda zajistím.

Uveřejnění fotografií na mém webu či FB

Vašimi fotografiemi bych se ráda pochlubila, ale respektuji Váš souhlas nebo nesouhlas. Fotografie vystavuji s Vaším souhlasem, k tomuto účelu se před fotografováním podepisuje smlouva Model Release. 

Vyhotovení zakázky 

Vaší zakázku vyhotovím do 7 dnů. 

Platba

Platba probíhá elektronicky převodem na účet, kdy Vás poprosím při objednání o zálohu 30%, tímto Vás budu považovat za vážné zájemce o focení. Zbývající část prostředků očekávám co nejdříve po focení nebo o kurz.

Storno termínu 

Storno termínu je možné 2 dny před termínem focením, termín domluvíme jiný. U kurzů je možné termín stornovat 1 týden před zahájením kurzů.

Objednání focení a kurzů

Focení objednávejte telefonicky na čísle: + 420 777 715 229 nebo emailem: vwfotovw@gmail.com